logo-new-3

Portál plný skvělých tipů na výlety doma i v zahraničí

Nový Zéland na jeden den!

Datum: 04.01.2020

tanec_HAKA-VisitKiwi

15. února 2020 proběhne v kině Dlabačov 2. ročník celodenního festivalu Zažij Nový Zéland, který návštěvníky seznámí s novozélandskou přírodou, maorskou kulturou nebo možnostmi cestování.

Co vás čeká?

I letos se můžete těšit na přednášky věnující se možnostem vycestování, turistickým tipům i silným příběhům z cest. Čekají vás také detailní informace o programu Working Holiday, který umožňuje pobyt a práci v zemi na celý rok lidem do 35 let. Chybět nebude ani povídání o maorské kultuře včetně možnosti vyzkoušet si slavný bojový tanec HAKA.

„Loňský první ročník nám ukázal, že lidé mají o Nový Zéland zájem a skladba našeho fesvalu je velmi zaujala. Letos jsme program obměnili tak, aby mohli přijít i návštěvníci loňského ročníku a dozvěděli se opět něco nového,“ říká Tomáš Šapovalov, zakladatel serveru VisitKiwi.cz a autor myšlenky festivalu.

Filmový a doprovodný program:

Program přednášek doplní promítání cestovatelských videí a den završí jeden z nejznámějších celovečerních filmů novozélandské produkce, jeho název si ale organizátoři schovávají jako překvapení na závěr dne.
Na akci si také budete moct prohlédnout výstavu obrazů hned 3 fotografů, vychutnat pivo Kocour HAKA
vyráběné z novozélandského chmele nebo se na workshopu balení zavazadla naučit, jak ušetřit místo v
kufru.

Zábava, inspirace a vzdělání – to je moAo i druhého ročníku jedinečného cestovatelského fesvalu.
Tak neváhejte a Zažijte Nový Zéland, vstupenky zakoupíte na www.dlabacov.cz, nebo na pokladně kina.

Další informace naleznete zde

Napsat komentář