logo-new-3

Portál plný skvělých tipů na výlety doma i v zahraničí

3 nejlepší developerské aktivity v Dubaji poblíž EXPA 2020

Datum: 02.01.2020

jbr6 dubai-skyline_marina Expo Golf Villas

Letos bude Světovou výstavu pořádat Dubaj ve Spojených arabských emirátech. Zahájení výstavy EXPO 2020 bude až 20. října vzhledem k mimořádně horkým létům panujícím na Arabském poloostrově. O pořadatelství Dubaje se rozhodlo již před 7 lety v Paříži. My se zaměříme na zajímavá developerská místa, která se nacházejí právě v blízkosti výstaviště. Z Kataru se tu dostanete za necelou hodinu letadlem.

Dubaj Marina rozkládající se na ploše 5 km2 je jednou z mnoha destinací, kterou navštěvují jak místní, tak i zahraniční turisté. Místo je známé excentrickými budovami, mrakodrapy a luxusními hotely postavenými v blízkosti přístavu, které nabízejí širokou škálu zábavních, stravovacích a volnočasových aktivit. Poptávka po ubytování v Dubaj Marině brzy stoupne, právě kvůli těsné blízkosti s výstavištěm EXPO 2020, kam se dostanete za 15 minut.

Jumeirah Beach Residence je ubytování perfektně skloubené s designem a pohodlím, které k pobytu láká jednotlivce i rodiny s vysokými nároky na bydlení. Nabízí nadstandardní vybavení i nádherný výhled na Arabský záliv. Toto, mezi návštěvníky Emirátů, oblíbené místo je jen pár minut od Sheikh Zayed Road, což je hlavní obchodní tepna města a jen 15 minut od připravované Světové výstavy EXPO 2020.

Expo Golf Villas je vzdálené pouhých 10 minut od připravovaného výstaviště pro EXPO 2020. V nejnovější čtvrti Emaar jsou k dispozici tři a čtyř pokojové byty a také prémiové vilky v cenách od 1 mil. dirhamů (asi 6 mil. Kč). Jsou navrženy s moderním interiérem a s velkými balkony s výhledem na 18jamkové golfové hřiště. Expo Golf Villas se nachází na bulváru Emaar South a je, kromě těsné blízkosti s výstavištěm, také propojené s hlavními oblastmi Dubaje včetně letiště Al Maktoum.

Napsat komentář