logo-new-3

Portál plný skvělých tipů na výlety doma i v zahraničí

Novinky ve strašidelném domě Prague Fear House

Datum: 03.06.2019

foto-2 foto-1 foto-3

Strašidelný dům Prague Fear House, který najdete v centru Prahy, má několik novinek. Kromě standardních strašidelných prohlídek nabízí i prohlídku pro celou rodinu s názvem Prague Legends. Čekají na vás i nové živé postavy. Na baru, který k Prague Fear House patří, si můžete příjemně odpočinout a vychutnat si třeba skvělé sezonní signature drinky, každý týden na vás navíc čeká jiný long drink či shot v akci. A stále si můžete prohlédnout výstavu fotografií světově uznávaného fotografa Gorana Tacevski.

Užijte si opravdový hororový zážitek v Prague Fear House ve Vodičkově ulici. Postav ve strašidelném domě neustále přibývá a nově navíc můžete navštívit i sklepní prostory, jejichž prohlídka trvá až 20 minut. Vybrat si dále můžete z pestré nabídky dalších atrakcí, například hard core prohlídku pro opravdové odvážlivce či prohlídku Prague Legends, která je určena pro celou rodinu a kde vás jedinečný koncept s živými herci vtáhne do děje mystických příběhů, jež znáte z knih, vyprávění či filmových pohádek.

Prague Fear House navíc doplňuje úžasný bar, který nabízí bohatý výběr kvalitních koktejlů, a to včetně signature drinků, jež jsou pojmenované podle jednotlivých postav. Nově můžete využít pravidelné akce na long drink za 69 Kč a shot za 39 Kč, jejichž nabídka se každý týden obmění. Pokud dorazíte s přáteli, místo nudného kýblu vám profesionální barmani namíchají XXL nápoj do „nohy“! Na baru vás navíc potěší tematické akce, které můžete navštívit. Abyste o žádnou nepřišli, nezapomeňte sledovat Prague Fear House na sociálních sítích. Ať už půjdete na prohlídku, či se jen stavíte na baru, neopomeňte stále probíhající návštěvu výstavy fotografií, kterou si můžete prohlédnout zdarma. Výstava vás vtáhne do příběhu domu hrůzy a jeho strašidelných postav, které v podání fotografa Gorana Tacevski vypadají jako živé. Výstava vás provede historií Prague Fear House od otevření do jeho současné pestré nabídky.

Atrakce v Prague Fear House najdete v samém centru Prahy na adrese Vodičkova 32.

Více informací o Prague Fear House najdete na Facebooku Prague Fear House nebo na stránkách www.praguefearhouse.com.

Napsat komentář