logo-new-3

Portál plný skvělých tipů na výlety doma i v zahraničí

Hlinsko láká na parádní lyžovačku i odpočinek ve wellness

Datum: 28.02.2019

Lyßov†n° a wellness v Hlinsku 2 Lyßov†n° a wellness v Hlinsku 1

Láká vás parádní lyžovačka? Už nemusíte do Alp! Skiareál Hlinsko, který se nachází na Českomoravské vrchovině, nabízí výborné lyžařské podmínky pro rodiny s dětmi. A to jak pro začínající, tak i zkušené sjezdaře.

I když jde o níže položené středisko, vydřené a zelené ostrůvky na sjezdovkách neuvidíte. Stabilní sněhové podmínky zajišťují výkonná sněhová děla. Svahy denně upravuje rolba. A pozor! Lyžovat tady můžete i po mostě!

Hlavně rodiny s dětmi a začínající lyžaři ocení mírný cvičný svah s vlekem zdarma. Zde se jich mohou ujmout zkušení instruktoři tamní lyžařské školy.

Pokud se nebojíte strmějších sjezdů, budete nadšeni z červené a černé trati. Obávat se nemusíte ani nekonečných front. Tři moderní vleky vytáhnou na kopec až dva tisíce lyžařů za hodinu.

A věřte, že zkrátka nepřijdou ani noční sovy. Kromě neděle tu jde lyžovat i večer za umělého osvětlení.

V samém srdci nádherné zelené oblasti klidu a kouzelné přírody, nedaleko ski areálu a na okraji města Hlinska, stojí hotel STYL. Má dvě oddělené budovy, které jsou od sebe vzdáleny 30 metrů. Kromě hlavní budovy se můžete ubytovat v Horalce.

Na své si zde přijdou jak milovníci aktivního sportu, tak i odpočinku. Říkáte si, že potřebujete nabrat síly po náročném dni! Tak otestujte nově vybudované hotelové wellness!

K dispozici vám je prostorná klasická finská sauna, odpočinková zóna, bar, Kneippovy lázně i venkovní sněžná komora.

Chcete si dopřát celkovou masáž? Co třeba ve vířivé vaně! Pobyt ve whirpoolu vám zpříjemní nejen správně vychlazený drink, ale i kouzelný výhled do okolí.

www.hlinecko.cz/ski
www.hotelstyl.eu

Napsat komentář