logo-new-3

Portál plný skvělých tipů na výlety doma i v zahraničí

Za netradičními zážitky do Hradce Králové

Datum: 01.08.2018

Hradec Kralove (archiv KHK)

Máte rádi netradiční zážitky? Vydejte se do Hradce Králové a zkuste třeba noční prohlídky městem! S průvodcem se můžete projít známými i méně známými místy a zákoutími vždy jednu sobotu v měsíci od června do září 2018, a to vše za svitu měsíce! A kdo vydrží až do konce, tak se podívá tam, kam se běžně ani ve dne nedostane!

Také oblíbené pohádkové putování s hradeckými skřítky a vílami bude lákat děti od června do září během víkendu. Ať už víla Pralinka či skřítek Modrovousek nebo jejich kamarádi, ti všichni se těší, že seznámí děti s kouskem historie královského města. A pro koho je putování vhodné? Pro děti od 3 do

6 let, ale i pro doprovod s dětským kočárkem. Mimochodem, zkusili jste už v Hradci Králové novou hru questing? Že ne? Tak si rychle vyzvedněte podklady v turistických informačních centrech na Velkém náměstí nebo v budově hlavního nádraží Českých drah a vydejte se „Věnným městem s hradeckým questem“!

Novinky a tipy na výlety můžete nyní sledovat i na Facebooku ci Instagramu. Používejte #visithradecko a sdílejte tak vaše zážitky na Hradecku.

www.ic-hk.cz
www.hkinfo.cz
www.hradecko.eu
www.hkpoint.cz

Napsat komentář