logo-new-3

Portál plný skvělých tipů na výlety doma i v zahraničí

Víkend plný akce: Metropole Zličín hostí největší parkourovou show roku

Datum: 01.09.2021

51381208047_d445c72a55_c

Sportovní výkony i umění, to je parkour. Užijte si víkend plný akce, v Metropoli Zličín na vás budou tuto sobotu 4. a neděli 5. září čekat české špičky tohoto streetového oboru, vstup je zdarma. 

První zářijový víkend bude v Metropoli Zličín patřit parkouru a nejlepším českým parkouristům. Speciálně pro tuto událost zde vyroste největší mobilní hřiště v České republice, na kterém se představí taková jména, jako je Tary, Paul Sadvár, Lubo Baum, David Kašpárek nebo Honza Kaňourek s týmem Zabil.cz. Překážky rozmístěné na prostoru 12×8 metrů dělají z akce doposud největší parkurovou událost v rámci obchodních center. 

Sobotní program začínající ve 13:30 bude patřit čistě parkouru, v neděli, kromě dalších skvělých show, si budou moci tuto disciplínu pod dohledem odborníků vyzkoušet zájemci z řad veřejnosti. Celým víkendovým programem provede Jan Valenta, několikanásobný mistr světa ve freestyle BMX, o hudební doprovod se postará DJ Forest Pine. Přijďte si užít víkend plný adrenalinu i jedinečných triků do Metropole Zličín, vstup je zdarma. Více informací na www.metropole.cz. 

Napsat komentář