logo-new-3

Portál plný skvělých tipů na výlety doma i v zahraničí

Valentýnská pusa ve skiareálu Lipno

Datum: 14.02.2020

Ski_areal-Lipno

Přijeďte si užít víkend do Skiareálu Lipno, čeká vás skvělá lyžovačka! Na pátek je připravena Valentýnská pusa, v sobotu a v neděli se bude závodit ve slalomu v oblíbené soutěži pro děti i dospělé Kramolínský obřák 2020. A navíc – silný vítr během posledních dní přivál do skiareálu několik centimetrů nového přírodního sněhu. Celkem je nyní k dispozici téměř 8 sjezdových tratí o celkové délce 6,5 km!

Tak jako většinou území ČR i Lipenskem se během posledních dnů prohnala silná větrná bouře Sabine, která s sebou přinesla i vrstvu nového sněhu. Toho připadlo 7 cm a nový sníh stále padá. Aktuálně se lyžuje na 6,5 km sjezdových tratí, otevřena je Promenádní, Sjezdovka lišáka Foxe, Dámská, Pánská, Jezerní, Spojovací, K Yettimu s měřeným slalomem a otevřen je i Fox park. Běžecké tratě nejsou upraveny.

A co se bude na sjezdovkách Skiareálu Lipno tento týden dít? První akcí je Valentýnská pusa, která se koná na Den svatého Valentýna, tedy v pátek 14. února 2020. Každá pár, který si dá před pokladnami Skiareálu Lipno pořádnou pusu, dostane jeden večerní skipas za 20 Kč.

O víkendu 15. a 16. února nastane čas pro oblíbenou amatérskou soutěž Kramolínský obřák. Závod je určen je pro děti i dospělé, kteří si chtějí zazávodit ve sjezdovém lyžování. Děti budou moci vyzvat na souboj nejen své vrstevníky ale i rodiče a samozřejmě naopak! Na programu bude obří slalom i klasický slalom.

Napsat komentář