logo-new-3

Portál plný skvělých tipů na výlety doma i v zahraničí

V Kroměříži si užijete advent na radnici

Datum: 09.12.2019

advent-na-radnici-1
V pátek 13. prosince začíná v Kroměříži vánoční program s názvem Advent na radnici, který potrvá až do neděle 22. prosince 2019. Těšit se můžete na spoustu koncertů, například cimbálovou muziku, Swing Band, anebi skupinu Golden Delicious. Nejen pro děti jsou připraveny vánoční dílničky, divadelní vystoupení nebo zimní kino.

Advent na kroměřížské radnici opět sází na předvánoční pohodu. Nádvoří radnice v Kroměříži se v předvánočním čase – letos již počtvrté – promění v oázu klidu, pohody a kouzelné atmosféry plné chutí a vůní blížících se svátků. Ve dnech od 13. do 22. prosince 2019 se tu bude konat Advent na radnici.

Návštěvníci tu najdou vše, na co jsou zvyklí z předchozích ročníků – hudební vystoupení, divadelní a filmová představení, dílničky, betlém, stánky s vánoční výzdobou, drobnými dárky, vánočními i nevánočními dobrotami, cukrovím, punči, svařáky, ale i zajímavé novinky – třeba originální téma celé akce. Těšit se můžete také na zimní kino, které nabídne oblíbené filmy: v neděli 15. 12. to bude v 17:00 rodinný animovaný film Yetti – Ledové dobrodružství, v úterý 17. 12. v 17:30 vás čeká oblíbená komedie Anděl na horách a ve čtvrtek 19. 12. v 17:30 pohádka S čerty nejsou žerty.

Po loňském výletu do Doby ledové se letos chystá ústřední téma, které překvapí, pobaví, vytvoří kulisu i originální fotokoutek pozveme přítomné na dalekou cestu, tentokrát za tučňáky. Přijďte posedět, setkat se s přáteli, zahřát se teplými nápoji nebo zajímavým programem, užít si sváteční atmosféru. Třeba jen na skok… Uvidíte, že Advent na radnici neztrácí své kouzlo ani originalitu.

Kdo bude chtít, může při návštěvě Adventu na radnici podpořit Sjednocenou organizaci nevidomých a slabozrakých České republiky (SONS). Podpořit bude možné i spolek Korálky, který pomáhá zdravotně postiženým dětem, a Dětský domov Kroměříž. Všechny organizace si rovným dílem rozdělí výtěžek z tradiční vánoční sbírky. Pokladnička je umístěna pod vánočním stromem na Velkém náměstí.

Zdroj: Kudyznudy.cz

Napsat komentář