logo-new-3

Portál plný skvělých tipů na výlety doma i v zahraničí

V Brně se projedete na obřím ruském kole

Datum: 09.10.2019

ruske_kolo-Brno
V Brně se, podobně jako vloni, můžete projet na obřím ruském kole, které naleznete na Moravském náměstí. Z vrcholu 33 metrů vysokého vyhlídkového kola uvidíte nad střechy starého Brna, dohlédnete i na náměstí Svobody, Špilberk, Petrov a další dominanty města. Letos bude kolo v provozu do 1. listopadu a potom od 22. listopadu do 23. prosince 2019.

Dopřát si nevšední zážitek můžete na 33 metrů vysokém vyhlídkovém kole, z jehož vrcholu uvidíte nad střechy starého Brna, dohlédnete na náměstí Svobody, ŠpilberkPetrov a další dominanty města. V kabinkách, které jsou osvětlené, se sveze najednou až 144 lidí. Jedna jízda stojí 100 Kč a trvá pět až deset minut.

Ačkoli vypadá vyhlídkové ruské kolo v Brně stejně jako to loňské, jedná se o nově vyrobené kolo. To původní se totiž přesunulo na francouzskou riviéru.

Provoz vyhlídkového kola potrvá od 8. října do 1. listopadu a od 22. listopadu do 23. prosince 2019. Provoz bude přerušen z důvodu stavby adventních trhů. Jinak kolo jezdí každý všední den v závislosti na počasí.

Napsat komentář