logo-new-3

Portál plný skvělých tipů na výlety doma i v zahraničí

Science centrum iQport na lodi bude v Praze už jen do konce října

Datum: 27.10.2019

iq-port-002-DSC-3509-u-1600px
Už jen pár dní mají zájemci možnost navštívit jediné zábavní science centrum v Praze. Loď iQport kotví na pražské náplavce na Rašínově nábřeží jen do konce října. Poté odpluje, a je tak poslední šance navštívit ji v podobě, v jaké nabízela inteligentní zábavu od půlky letošního června.

Na pražské náplavce na Rašínově nábřeží u Železničního mostu kotví do 31. 10. 2019 zábavní loď iQport, na níž se snoubí poznávání a získávání informací se zábavou a nezapomenutelnými zážitky. Kromě základních poznatků napříč vědními obory, zajímavostí, nej a rekordů zde na ploše větší než 700 m2 objevíte bezmála stovku exponátů včetně velkého množství interaktivních.

Vrcholem jsou výdobytky nejvyspělejší techniky v podobě dvou komunikativních robotů nejnovější generace a adrenalinem nadupaná virtuální realita. Unikátem je také simulace kajuty potápějícího se Titanicu nebo jediný oživlý Golem v životní velikosti, nahrávací nebo televizní studio, možnost vyzkoušet si, jak se na Klondike rýžovalo zlato a mnohé další.

iQport je otevřen již jen do konce října, stále však denně od 9 do 18 hodin. Vstupenky za 180 Kč je možné zakoupit na místě nebo prostřednictvím sítě Ticketmaster.

Zdroj: Kudyznudy.cz

Napsat komentář