logo-new-3

Portál plný skvělých tipů na výlety doma i v zahraničí

Regionální karta hosta Český ráj má řadu výhod

Datum: 24.08.2018

vakci_144_017_karta

UŽ MÁTE REGIONÁLNÍ KARTU HOSTA CESKÝ RÁJ? I V SEZÓNĚ 2018 NA NI BUDETE MOCT ČERPAT ZAJÍMAVÉ BENEFITY!

Do systému se už od jeho zavedení v roce 2016 zapojilo na pět desítek subjektů. A pozor! Je stále otevřený i pro další poskytovatele a distributory nejrůznějších služeb. V čem je výhodný? Na držitele karet čekají slevy například na hradech a zámcích, v muzeích, sportovních i zábavních zařízeních, restauracích a prodejnách některých regionálních výrobců. Nebo s ní ušetříte, když se budete chtít ubytovat ve vybraných hotelech či penzionech.

Jak poznáte, kde karta platí? Provozovny zapojených partneru jsou označeny samolepkou s logem karty.

A pokud ji ještě nemáte, zajímá vás, kde ji získáte? Za poplatek 50 korun je k mání v informačních centrech v regionu a zdarma pak ve vybraných ubytovacích zařízeních, kde ji dostanou hosté jako bonus k pobytu v Českém ráji.

Benefity lze čerpat po celý rok od vydání karty. Jak to? Sdružení Český ráj tak chce motivovat návštěvníky k tomu, aby se do regionu vraceli.

Třeba i na oblíbené Prodloužené víkendy do Jičína. Tento projekt se těší popularitě už několik let. O co jde? Snaží se zpříjemnit pobyt turistům a návštěvníkům města, kde v letních měsících, od poloviny června do konce srpna, je od pátku do pondělí k vidění pestrý program na zážitky, relaxaci i poučení. Stačí si jen vybrat, co zrovna vás bude nejvíc lákat…

www.cesky-raj.info

Napsat komentář