logo-new-3

Portál plný skvělých tipů na výlety doma i v zahraničí

Přes osm kilometrů sjezdovek na společný skipas? To je Buková Hora!

Datum: 26.02.2019

Bukova_hora

Více jak osm kilometrů sjezdovek na společný skipas? To je úctyhodné číslo, navíc po celé délce jsou všechny technicky zasněžovány. Skiresort Buková Hora, který sdružuje areály v Červené Vodě a Čenkovicích, vám nabízí spoustu unikátních lyžařských zážitků!

Nejdelší sjezdovkou skiresortu a celých Orlických hor je Heroltická sjezdovka. Měří 2290 metrů. Její šíře, minimálně 55 metrů, poskytuje skvělé podmínky pro zdokonalování nejmenších lyžařů a snowboardistů. V pohodě se tu dá cvičit carvový oblouk. I proto je hojně využívána celými rodinami.

Pro pokročilé a zkušené jezdce slouží Gravity Snowpark Bukovka. Víte, že začátky freestyle snowboardingu měly kořeny právě zde? Svou historií se řadí mezi úplně první snowparky v České republice. V současné době je po kompletní přestavbě.

Pochlubit se může vlastním vlekem po celé délce parku. Co je jeho dominantou? „A“ bedna přes americkou káru, butter box nebo velký buben, kde trůní tři kickery s plošinami od 6 do 13 metrů.

Vyřádí se tu především pokročilí a zkušení jezdci. Skiresort stále posiluje zasněžování. Na straně Čenkovic zpříjemnil lyžařům kombinování tratí novým průsekem mezi sjezdovkami Třebovská dvojka a Svitavská. Na straně Červené Vody najdete příjemné rodinné Fun Zóny.

A pokud chcete naučit lyžovat svá robátka, využijte zdejší Kid Park! Kromě minimálního sklonu sjezdovky tu na nejmenší čeká pomalu jezdící „pomička“, mnoho interaktivních prvků, snowtubing, dětské hřiště s gravitační lanovkou či sněžný hrad. A vy budete mít možnost sledovat své děti z tepla apres ski baru či lehátek sluneční terasy a zaparkovat přímo u hrany cvičné loučky.

Skiresort Buková Hora se na vás už těší a vy se těšte na něj! Čeká vás atraktivní lyžovačka na obou stranách kopce!

www.skibukovka.cz

Napsat komentář