logo-new-3

Portál plný skvělých tipů na výlety doma i v zahraničí

Pivobraní v Náchodě slibuje tuto sobotu skvělou atmosféru

Datum: 18.07.2019

tatiana-rodriguez-D_Rfjj3XV8M-unsplash
Pivobraní – největší letní událost v Náchodě vypukne v sobotu 20. července 2019. V samotném srdci města na Masarykově náměstí se uskuteční už 8. ročník oblíbeného Pivobraní. Vedle hudebního programu a prezentace pivovarů návštěvníky čeká stolní fotbálek v životní velikosti, dobré jídlo a hlavně skvělá atmosféra.

sobotu 20. července přijeďte do Náchoda na osmý ročník Pivobraní. Na Masarykově náměstí v centru města ochutnáte pivo ze dvanácti pivovarů a minipivovarů.

Svá piva vedle domácího náchodského pivovaru Primátor na festivalu tradičně představují pivovar Krakonoš z Trutnova, pivovar Svijany, krkonošský Medvěd z Vrchalbí, pivovar Trautenberk z Malé Úpy, Raven z Plzně, nošovický Radegastvelkopopovický KozelTambor ze Dvora Králové, Chroust z Prahy, Létající pivovar Kočovný kozli a pivovar Pivovsky.

O hudební program se letos postará Škwor, Pokáč, Ivan Mládek & Banjo Band, Jakub Děkan nebo Heebie Jeebies. Samozřejmostí je občerstvení v podobě grilovaných dobrot, krajových specialit a sortimentu, který k pivním slavnostem neodmyslitelně patří.

Napsat komentář