logo-new-3

Portál plný skvělých tipů na výlety doma i v zahraničí

Obří mamut i vodní louže s hravou řekou na Dolní Moravě budou děti bavit

Datum: 14.06.2024

Obri mamut 2

Naplánujte si rodinnou dovolenou plnou smíchu, dobrodružství a nezapomenutelných zážitků! Vydejte se do Horského resortu Dolní Morava a objevte ráj pro celou rodinu v srdci přírody. Děti se mohou začít těšit na nekončící zábavu v Mamutíkových zážitkových parcích, kde každý den objeví něco nového a neokoukaného.

Každá část zábavných parků je navržena tak, aby dětem dopřála různé typy aktivit a dobrodružství. Mamutíkova louže s hravou řekou je ideálním místem pro malé námořníky, kteří si chtějí vyzkoušet plavbu na dřevěných vorech a hrát si v mělké vodě. Vodní ráj s interaktivními prvky, jako jsou stavidla a mlýnská kola, nabízí možnost experimentovat s proudem vody a zjistit hravou cestou víc o jejích vlastnostech. Lesní království skrývá pohádkové dřevěné domečky, lanové mosty nebo skluzavky.

Dětský lanáček s překážkami umístěnými na vzrostlých stromech a Pískový svět s archeologickými vykopávkami, pískovými dopravníky a možností rýžování zlata jsou další dětská království, kde malí návštěvníci vydrží dlouhé hodiny.

V srdci Mamutíkových zážitkových parků stojí Obří mamut, největší mamutí replika svého druhu na světě s výškou 13 metrů. Tato hlavní atrakce děti nejen baví, ale také vzdělává, a to v interaktivních herních patrech plných lanových lián, tunelů a jeskyní. Cesta ven z mamuta pak vede 24 metrů dlouhým tobogánem.

Mamutíkovy zážitkové parky jsou pečlivě navrženy tak, aby nabídly bezpečné a stimulující prostředí pro děti všech věkových kategorií, zatímco rodiče mohou relaxovat na lavičkách ve stínu korun stromů nebo v pohodlných odpočinkových zónách s občerstvením. Mamutíkovy parky jsou místem, kde se sny mění ve skutečnost a každý den přináší nové dobrodružství.

Užijte si léto plné zážitků s celou rodinou! Informace o otevíracích dobách a letní nabídku zážitků najdete na webu Horského resortu Dolní Morava www.dolnimorava.cz.

Napsat komentář