logo-new-3

Portál plný skvělých tipů na výlety doma i v zahraničí

Noční pátky a soboty v srpnu můžete prožít v pražské zoo

Datum: 10.08.2019

nocni-prohlidka-zoo-praha
Vypravte se po setmění do zoologické zahrady! Každý srpnový pátek a sobotu máte možnost nahlédnout do soukromí zvířat a zjistit, co dělají po setmění. Za doprovodu průvodce projdetezoo, kde se bude ke spánku ukládat žirafí stádo. Uvidíte, jak nocují nosáli nebo jak k večeru ožívají hyeny a vlci.

Vydejte se v doprovodu zkušeného průvodceobjevovat tajemství nočního života v Zoo Praha. Během prohlídky se díky omezené kapacitě budete moci o zvířatech, která navštívíte, dozvědět skutečně mnoho.Průvodci rádi odpoví na vaše zvídavé otázky!

Noční prohlídky po zoologické zahradě zblízka si můžete prohlédnout noční druhy zvířat, které se právě probouzejí. Prohlídky začínají většinou v 21:00 hodin a to 2. a 3., 9. a 10., 16. a 17., 23. a 24., i 30. a 31 8. 2019.

Cena noční prohlídky je 300 korun pro dospělého, děti zaplatí 200 korun. Psi se nočních prohlídek nemohou účastnit. V ceně je vstup do zoo, výklad průvodce a parkovné. Vzhledem k omezené kapacitě je nutné se na prohlídku předem objednat na webu eshop.zoopraha.cz.

Napsat komentář