logo-new-3

Portál plný skvělých tipů na výlety doma i v zahraničí

Německým turistům se v Berlíně představí Středočeský kraj

Datum: 05.03.2019

itb-2018

Středočeská centrála cestovního ruchu chce nalákat německé turisty na krásy středních Čech během veletrhu ITB v Berlíně. Na největším německém veletrhu bude SCCR od 6. do 10. března prezentovat své aktivity u stánku CzechTourism – ve společné expozici České republiky. U stánku se návštěvníci seznámí s tipy na výlety, které přináší i brožury v německém jazyce. Veletrhu se zúčastní také zástupci Středočeského kraje.

Střední Čechy budou prezentovány německému publiku jako zajímavá turistická destinace, která se pyšní rozmanitou škálou historických, kulturních, přírodních i technických památek. Cílem je představit kraj z pohledu cestovního ruchu, regionálních specialit, gastronomie, ale i regionu obchodních příležitostí. Návštěvníci stánku se mohou seznámit, díky brožurám v němčině, s možností stylového ubytování s rodinnou atmosférou, zámeckým ubytováním nebo s možností rodinných výletů za zvířátky.

Akce se kromě zástupců SCCR zúčastní vedoucí Odboru regionálního rozvoje Středočeského kraje Stanislav Dvořák a vedoucí oddělení cestovního ruchu Lucie Kaiserová.

SCCR zároveň letos posiluje komunikaci na sociálních sítích na vybraných zahraničních zdrojových trzích. Aktuálně spustila nejen facebookové stránky pro Německo, ale také například pro Polsko.

„Pro německé turisty jsou Střední Čechy přitažlivou destinací. Naším cílem je představit potenciálním návštěvníkům veškeré cestovatelské možnosti, který náš kraj plný pohádkových zámků a kouzelné přírody nabízí. Ať už to jsou luxusní hotely v zámeckém prostředí nebo stylové ubytování s rodinnou atmosférou. Návštěvníci určitě ocení různorodé akce po celém kraji a bohatý program jak pro rodinné dovolené nebo pohodový pobyt pro páry,” uvádí Markéta Wernerová, ředitelka Středočeské centrály cestovního ruchu.

Napsat komentář