logo-new-3

Portál plný skvělých tipů na výlety doma i v zahraničí

K návštěvě středních Čech bude kraj lákat turisty z Ruska

Datum: 12.03.2019

expofoto_galery_00_

Středočeská centrála cestovního ruchu (SCCR) se představí ve dnech 12. – 14. března ruským turistům. Na veletrhu Expocentr v Moskvě chce turisty nalákat na krásy středních Čech. Na moskevském veletrhu bude SCCR prezentovat své aktivity u stánku CzechTourism – ve společné expozici České republiky. U stánku se návštěvníci seznámí s tipy na výlety, které přináší i brožury v ruském jazyce. Veletrhu se zúčastní také zástupci Středočeského kraje.

Střední Čechy se budou v ruské metropoli prezentovat jako zajímavá turistická destinace, která se pyšní rozmanitou škálou historických, kulturních, přírodních i technických památek. Cílem je představit kraj z pohledu cestovního ruchu, regionálních specialit, gastronomie, ale i regionu obchodních příležitostí. Návštěvníci stánku se mohou seznámit, díky brožurám v ruštině, s možností stylového ubytování s rodinnou atmosférou, zámeckým ubytováním nebo s možností rodinných výletů za zvířátky.

Akce se kromě zástupců SCCR zúčastní radní Středočeského kraje pro oblast investic a veřejných zakázek Martin Herman a radní pro oblast kultury a památkové péče Karel Horčička.

„Středočeská centrála cestovního ruchu bude prezentovat návštěvníkům veletrhu novinky a tematické průvodce pro letošní turistickou sezonu ve středních Čechách. Naším cílem je představit veškeré cestovatelské možnosti, který náš kraj plný pohádkových zámků a kouzelné přírody nabízí. Ať už to jsou luxusní hotely v zámeckém prostředí nebo stylové ubytování s rodinnou atmosférou. Nejen díky spojení ubytování s širokou nabídkou dalších aktivit chceme na veletrhu ukázat, proč by měli ruští turisté strávit ve středních Čechách více dní,” uvádí Markéta Wernerová, ředitelka Středočeské centrály cestovního ruchu.

Napsat komentář