logo-new-3

Portál plný skvělých tipů na výlety doma i v zahraničí

Hradní hodokvas na Slezskoostravském hradě

Datum: 04.10.2019

Slezskoostravský_hrad_3
Většina hradů a zámků se touto dobou ukládá pomalu k zimnímu spánku. Slezskoostravský hrad však své brány otevře návštěvníkům i na podzim. A je na co se těšit. Vydejte se zítra 5. října 2019 do Ostravy, pochutnejte si na dobrém jídle i pití, a užijte si příjemnou atmosféru lidového jarmarku.

Slezskoostravský hrad ožije v sobotu 5. října 2019 tradičním lidovým jarmarkem zaměřeným na dobré jídlo a pití. Hradní hodokvas nabídne nejen spoustu stánků s dobrotami, ale také ukázky lidových řemesel nebo prodej uměleckých výrobků.

Akce bude slavnostně zahájena v sobotu v 10:00 hodin. Můžete se těšit na bohatý program, který zahrnuje lidovou hudbu a tance, divadélka pro malé i velké nebo hry pro děti. Program zpestří také spousta soutěží: soutěže jedlíků, pijácké soutěže. Hradožije dávnými časy – uvidíte dobové kostýmy, zvířecí farmu a tradiční řemesla.

Nezapomeňte také na degustaci vybraných vín z moravských, španělských a rakouských vinařství nebo ochutnejte nealko drinky od českých vinařů. Degustace probíhá do skleniček, vše potřebné o degustovaných vínech se dozvíte v katalogu vín a welcome drink dostanete zdarma! V nabídce bude také svařák i limonády. Vstupné na Hradní hodokvas bude pro dospělé 100 Kč, děti, studenti a senioři mají vstupnenku za 50 Kč, rodinná vstupenka je k mání za 250 Kč. Akce bude probíhat od 10:00 do 22:00 hodin.

Foto: Wikipedie
Zdroj: Kudyznudy.cz

Napsat komentář