logo-new-3

Portál plný skvělých tipů na výlety doma i v zahraničí

Dopřejte si klidnou podzimní dovolenou na Dolní Moravě se speciálními balíčky i dárky

Datum: 19.08.2020

Mamutí horská dráha 2

Svěží horský vzduch a překrásné výhledy, originální atrakce pro děti i dospělé, které nejsou nikde jinde, pohodlí uprostřed malého ráje v Česku. Vylepšit pobyt na Dolní Moravě snad už ani nejde… Tedy kromě speciálních bonusů, které čekají na všechny podzimní návštěvníky.  

Čtyřhvězdičkový wellness hotel Vista ležící v srdci Dolní Moravy nabízí pro všechny, kteří se ubytují mimo víkend výhodný podzimní balíček. Za cenu tří nocí tak dostanete čtvrtou noc zdarma. A aby měli hosté pobyt ještě sladší, dostanou jako dárek kredit tisíc korun, který můžou využít na zážitky. Dopřát si můžete odpočinek ve wellness, masáž, vstup do některého z parků, výhled ze Stezky v oblacích či skvělou večeři v restauraci. Slevy, bonusy či vstupné zdarma do saunového světa v termálech ve Velkých Losinách, Pradědova dětského muzea, dárek od Ručních papíren Velké Losiny či Pivovaru Holba jsou už jenom třešničkou na dortu.

Hosty je však nutné dopředu upozornit, že z Dolní Moravy nebudou chtít odjíždět. Na návštěvníky čeká Mamutí horská dráha. Tato atrakce otevřená loni je nejdelší svého druhu v Česku a ve střední Evropě. Na třech kilometrech si užijete dvacet pět zatáček ve výšce až dvanáct metrů nad zemí. Pokochat se při jízdě krajinou ale nejspíš nestihnete. Výhledů si naopak užijete na Stezce v oblacích. Ta ční do výšky 1116 metrů nad mořem a kromě obdivování okolních vrcholků si můžete sjet i sto metrů dlouhý tobogán dolů. A protože zábavy pro děti není nikdy dost, vyřádí se nejmenší hosté v Dětských zážitkových parcích. Nad Lesním zážitkovým parkem, Mamutíkovým vodním parkem, Pískovým světem a Dětským parkem Amálka dohlíží třináct metrů vysoký mamut, který je ve skutečnosti dvoupatrovou atrakcí, která nemá obdoby. Vedle neobvyklých lákadel je Dolní Morava protkaná novými single trailovým tratěmi, cyklostezkami a cestami pro pěší turistiku. Horskou krajinu budete moct obdivovat zalitou jemnými slunečními paprsky babího léta. Zjistěte víc o zajímavostech Dolní Moravy i speciálních bonusech na www.dolnimorava.cz a naplánujte si zážitky a pobyt přesně podle svých potřeb.

Napsat komentář