logo-new-3

Portál plný skvělých tipů na výlety doma i v zahraničí

Dokonalá rodinná pohoda ve Vistě aneb „z postele přímo na sjezdovku“

Datum: 27.11.2020

Lyzovani

Těžko byste v našich zeměpisných šířkách hledali atraktivnější a přívětivější rodinný hotel jako stvořený pro dokonalou zimní dovolenou na horách. Wellness hotel Vista má vše, co pro svůj odpočinek i zábavu potřebujete – od skvělé polohy, přes vyhřáté wellness s bohatou nabídkou procedur, neodolatelnou gastronomii až po do puntíku promyšlené animační programy pro děti všeho věku.

Hotel je situován přímo u sjezdovek, jen pár metrů od nástupní stanice lanové dráhy Sněžník. Pokud jste se tedy někdy setkali s heslem „z postele přímo na sjezdovku“ pak vězte, že v tomto případě to není vůbec nadsázka. Z vyhřívané lyžárny v přízemí hotelu dělí hosta jen pár kroků od top lyžovačky na osmi perfektně upravených sjezdovkách se 100% garancí sněhu.

Zábavu i zasloužený odpočinek ve wellness je uzpůsoben dětem i rodičům. Zatímco se dámy mohou oddávat masážím nebo se nechat zkrášlovat při kosmetických procedurách, pánské osazenstvo se může dosyta vyřádit v bazénu a s dětmi i v brouzdališti. Prohození rolí také nic nebrání, v nabídce kosmetických ošetření jsou i taková, která se zaměřují na potřeby pánů.

Samostatnou velkou kapitolou jsou propracované animační programy, které se tematicky točí okolo hotelového konceptu. Pravidelní návštěvníci se tak i tentokrát setkají se svými oblíbenými postavami z Pohádky do ouška, avšak díky jednoduché příběhové lince přijdou na chuť této pohádkové rodince i úplní nováčci. Animační tým navíc obohacuje své programy každou chvíli něčím novým a nevšedním. V nadcházející zimní sezoně se tak otevře téma saunových rituálů nebo se malí dovolenkáři budou moci zúčastnit kuchařských minikurzů. To vše za přítomnosti oblíbeného maskota Mamutíka, který je s dětmi na každém kroku a už teď s nadšením očekává první snowboarďáky a ledové královničky.

TOP zimní dovolenou ve Vistě umocňuje fakt, že kromě blízkosti sjezdovek a lanovky mají návštěvníci po ruce také půjčovnu, lyžařskou školu a unikátní atrakce světového formátu jako je Stezka v oblacích nebo Mamutí horská dráha. Novinka v podobě večerního lyžování přímo naproti hotelu je už jen třešničkou na dortu už tak vymazlené nabídky zimních zážitků. Vyžití pro sportovce i nelyžaře je v blízkém okolí taková spousta, že si budete muset vynahradit minimálně týden na to, abyste svůj nabitý itinerář stihli poctivě odškrtat. 

Podrobnosti o ubytování i zážitcích, které si můžete na Dolní Moravě užít, najdete na www.hotel-dolnimorava.cz.

Napsat komentář